ceramika samochodowa, przyciemniane szyby cena, polerka lakieru, auto spa, polerowanie samochodu cena, autospa, polerowanie lakieru cena, polerowanie auta cena, ceramika na auto cena, przyciemnienie szyb cena, polerka samochodowa cena, folie ochronne, autodetailing, Płock, https://pszemo-detailing.pl/
MOTORYZACJA

Auto SPA Płock – wysokiej jakości usługa premium

Polscy kierowcy zwykle ograniczają pielęgnację auta wyłącznie do korzystania z serwisu i myjni samochodowej. Jak się jednak okazuje znacznie więcej do zaoferowania ma tzw. auto SPA, czyli detailing, który jak sama jego nazwa wskazuje – jest znacznie bardziej szczegółowy. Dzięki tej usłudze samochód odzyska swój dawny blask. Polega ona nie tylko na dogłębnym doczyszczeniu pojazdu, ale i sprawieniu by jego karoseria wyglądała jak nowa. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Podpowiadamy poniżej!

Detailing samochodowy – co to?

Detailing samochodowy bardzo często jest porównywane do auto SPA. Jest tak, ponieważ samochody, które opuszczają detalling, stają się nie do poznania, co zresztą widoczne jest na przykładzie aut kilku i kilkunastoletnich. Dzięki zabiegom takim jak przyciemnianie szyb czy dokładne polerowanie samochodu pojazdy nabierają odświeżonego wyglądu. Taka renowacja pojazdu polecana jest również właścicielom aut premium, którym zależy na utrzymaniu dobrego wyglądu samochodu. Niestety jednak z drugiej strony usługi te nie są jeszcze na tyle popularne w Polsce. Korzystanie z usług zwykłej myjni samochodowej jest znacznie tańsze niż cena podstawowego detallingu, choć w miejscowości Płock powoli się to już zmienia. Wszystko za sprawą firmy Detalling Pszemo, która obsługuje klientów z miasta Płock. https://pszemo-detailing.pl/

ceramika samochodowa, przyciemniane szyby cena, polerka lakieru, auto spa, polerowanie samochodu cena, autospa, polerowanie lakieru cena, polerowanie auta cena, ceramika na auto cena, przyciemnienie szyb cena, polerka samochodowa cena, folie ochronne, autodetailing, Płock,  https://pszemo-detailing.pl/

Dla kogo jest detalling samochodowy?

Klientami zakładów Auto SPA są najczęściej posiadacze nowych aut klasy premium. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi jednego  prezesów polskiego oddziału znanej amerykańskiej firmy zajmującej się detailingiem. Jego zdaniem stanowią oni ponad 50% właścicieli aut premium. Z kolei właściciele aut niższych klas stanowią zaledwie 15%. Należy jednak pamiętać o tym, że polerowanie samochodu nie jest przeznaczone dla wszystkich. Stosowanie silnych środków chemicznych jest niemożliwe w przypadku fabrycznie nowych lub świeżo polakierowanych aut. Muszą one doczekać od 6 do 8 tygodni. Dopiero po tym okresie może zostać zastosowana ceramika samochodowa, która wydłuży dobrą kondycję lakieru.

Auto SPA – konserwacja i zabezpieczenie karoserii

Jak przebiegają prace w auto SPA? W pierwszej kolejności auto zostaje poddane dokładnemu czyszczeniu – ręcznemu oraz z użyciem silnych środków chemicznych. Kolejnym krokiem jest polerowanie samochodu. Na tym etapie prace mogą być wykonywane manualnie lub polerowanie, które przebiega maszynowo. Popularnie świadczoną usługą w zakładach zajmujących się detailingiem, jest konserwacja i zabezpieczenie karoserii. Można do tego wykorzystać woski, aczkolwiek lepsze efekty daje ceramika samochodowa. Powłoka ceramiczna podkreśla kolor samochodu oraz nadaje mu eleganckiego wyglądu. W dodatku zabezpiecza powłokę pojazdu przed uszkodzeniami – nawet do 5 lat. Ceramika samochodowa zabezpieczy lakier przed drobnym uderzeniem kamienia, otarciem o gałęzie, szkodliwym działaniem soli sypanej na drogach, promieniowania UV itp.

Detailing szyb w aucie – drobiazgi, które robią różnicę

Mowa tu o usługach, które wpływają na komfort użytkowania pojazdu w trudnych warunkach pogodowych. Należą do nich m.in. tzw. niewidzialna wycieraczka i przyciemniane szyby. Pierwsza z usług polega na nałożeniu na przednią szybę środka, który usprawnia proces spływania kropel wody. Tym samym przy dużej prędkości krople deszczu spływają na tyle szybko, że kierowca nie musi używać wycieraczek. Przyciemniane szyby przydają się natomiast w trakcie największych letnich upałów. Dużą ich zaletą jest również to, że przyciemniane szyby zapewniają kierowcy i pasażerom więcej prywatności.

Car detailing – cena usługi

Niestety nie ma jednak jednej, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje wizyta w zakładzie Car detailingu. Wszystko zależy bowiem od lokalizacji oraz pakietów usług, jamie firmy zajmujące się detailingiem oferują. Na szczęście jednak w miejscowościach takich jak Płock cena usług będzie tańsza niż Warszawie.